Farklar

Bu sayfanın seçili sürümü ile mevcut sürümü arasındaki farkları gösterir.

Karşılaştırma görünümüne bağlantı

İki taraf da önceki sürüm Önceki sürüm
uzmanposta:toplu-islemler [2018/07/10 16:28]
uzman6
uzmanposta:toplu-islemler [2018/07/20 10:49] (mevcut)
uzman6
Satır 36: Satır 36:
   - Alan adınıza bağlı tüm hesapların adres defterinde görünmesi için global adres defterine ekleyebilirsiniz.   - Alan adınıza bağlı tüm hesapların adres defterinde görünmesi için global adres defterine ekleyebilirsiniz.
   - Kullanıcı kotasının %80'​ini aştığında bilgilendirme postasının gitmesini aktif edebilirsiniz.   - Kullanıcı kotasının %80'​ini aştığında bilgilendirme postasının gitmesini aktif edebilirsiniz.
-  - Yönetici olarak giriş yapabilir seçeneğini aktif ederek seçeceğiniz e-posta adreslerinin ​uZmanPosta ​panele yönetici olarak giriş yapmalarını sağlayabilirsiniz.+  - Yönetici olarak giriş yapabilir seçeneğini aktif ederek seçeceğiniz e-posta adreslerinin ​UzmanPosta ​panele yönetici olarak giriş yapmalarını sağlayabilirsiniz.
   - Şirket içi mesajlaşma,​ Arşiv ve ActiveSync tanımlamarını yapabilirsiniz.   - Şirket içi mesajlaşma,​ Arşiv ve ActiveSync tanımlamarını yapabilirsiniz.
   - Toplu mail gönderimi yapabilir seçeneği ile seçeceğiniz e-posta hesaplarına toplu mail gönderim izni verebilirsiniz.   - Toplu mail gönderimi yapabilir seçeneği ile seçeceğiniz e-posta hesaplarına toplu mail gönderim izni verebilirsiniz.