Farklar

Bu sayfanın seçili sürümü ile mevcut sürümü arasındaki farkları gösterir.

Karşılaştırma görünümüne bağlantı

İki taraf da önceki sürüm Önceki sürüm
uzmanposta:sifre-sifirlama [2018/07/05 09:41]
uzman6
uzmanposta:sifre-sifirlama [2018/07/19 11:06] (mevcut)
uzman6
Satır 3: Satır 3:
  
 ===== E-posta Yolu ile Şifre Sıfırlama ===== ===== E-posta Yolu ile Şifre Sıfırlama =====
-E-posta yolu ile şifre sıfırlayabilmeniz ​için kontrol paneli üzerinden ​ **Genel Ayarlar > Yönetici İşlemleri** menüsünden **Yetkili e-posta adresi** bölümüne e-posta adresinizi tanımlamış olmanız gerekmektedir.+E-posta yolu ile şifre sıfırlama işlemi ​için kontrol paneli üzerinden ​ **Genel Ayarlar > Yönetici İşlemleri** menüsünden **Yetkili e-posta adresi** bölümüne e-posta adresinizi tanımlamış olmanız gerekmektedir.
  
 E-posta yolu ile şifre sıfırlama işlemi için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. E-posta yolu ile şifre sıfırlama işlemi için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.
Satır 22: Satır 22:
  
 ===== SMS Yolu ile Şifre Sıfırlama ===== ===== SMS Yolu ile Şifre Sıfırlama =====
-SMS yolu ile şifre sıfırlayabilmeniz ​için  **Genel Ayarlar > Yönetici İşlemleri** menüsünden **Yetkili Cep Telefon** bölümüne telefon numaranızı tanımlamış olmanız gerekmektedir.+SMS yolu ile şifre sıfırlama işlemi ​için  **Genel Ayarlar > Yönetici İşlemleri** menüsünden **Yetkili Cep Telefon** bölümüne telefon numaranızı tanımlamış olmanız gerekmektedir.
  
 SMS yolu ile şifre sıfırlama işlemi için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. SMS yolu ile şifre sıfırlama işlemi için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.