Farklar

Bu sayfanın seçili sürümü ile mevcut sürümü arasındaki farkları gösterir.

Karşılaştırma görünümüne bağlantı

İki taraf da önceki sürüm Önceki sürüm
uzmanposta:dagitim-listeleri [2018/07/10 14:10]
uzman6 [Dağıtım Listeleri]
uzmanposta:dagitim-listeleri [2018/07/10 15:14] (mevcut)
uzman6
Satır 37: Satır 37:
 {{ :​uzmanposta:​dag2.jpg?​nolink |}} {{ :​uzmanposta:​dag2.jpg?​nolink |}}
  
-  * Dağıtım listesine üye eklemek için;+✔ Dağıtım listesine üye eklemek için;
      - **Üye Ekle** butonuna tıklayınız.      - **Üye Ekle** butonuna tıklayınız.
      - **E-posta & Dağıtım Listeleri** sekmesi üzerinden alan adınıza bağlı e-posta adreslerini veya daha önce oluşturmuş olduğunuz dağıtım listelerini seçebilirsiniz. Arama bölümünü kullanarak e-posta adresleri arasında arama yapabilirsiniz. Adres ekleme işlemini tamamlamak için ekle butonuna tıklayınız.      - **E-posta & Dağıtım Listeleri** sekmesi üzerinden alan adınıza bağlı e-posta adreslerini veya daha önce oluşturmuş olduğunuz dağıtım listelerini seçebilirsiniz. Arama bölümünü kullanarak e-posta adresleri arasında arama yapabilirsiniz. Adres ekleme işlemini tamamlamak için ekle butonuna tıklayınız.
      - **Harici Üye** sekmesi üzerinden alan adınıza bağlı olmayan dış adresler ekleyebilirsiniz. Bu bölümde adresler her satıra bir adet e-posta adresi gelecek şekilde yazılmalıdır.      - **Harici Üye** sekmesi üzerinden alan adınıza bağlı olmayan dış adresler ekleyebilirsiniz. Bu bölümde adresler her satıra bir adet e-posta adresi gelecek şekilde yazılmalıdır.
      - Adres ekleme işlemini tamamlamak için **Ekle** butonuna tıklayabilirsiniz.      - Adres ekleme işlemini tamamlamak için **Ekle** butonuna tıklayabilirsiniz.
-  * Dağıtım listesinden üye silmek için, silmek istediğiniz üyenin hizasında yer alan **Sil**( <​html><​i class="​fa fa-trash-o"></​i></​html>​ ) butonuna tıklayabilirsiniz.+ 
 +✔ Dağıtım listesinden üye silmek için, silmek istediğiniz üyenin hizasında yer alan **Sil**( <​html><​i class="​fa fa-trash-o"></​i></​html>​ ) butonuna tıklayabilirsiniz.
 Dahili ve harici üye listeleri içerisinde adres aramak için **Arama**( <​html><​i class="​fa fa-search"></​i></​html>​ ) bölümünü kullanabilirsiniz. Dahili ve harici üye listeleri içerisinde adres aramak için **Arama**( <​html><​i class="​fa fa-search"></​i></​html>​ ) bölümünü kullanabilirsiniz.