Farklar

Bu sayfanın seçili sürümü ile mevcut sürümü arasındaki farkları gösterir.

Karşılaştırma görünümüne bağlantı

İki taraf da önceki sürüm Önceki sürüm
mesajmerkezi:kulanici-girisi [2018/08/03 11:45]
uzman6 [Google Authenticator Doğrulaması ile Kullanıcı Girişi Yapma İşlemleri]
mesajmerkezi:kulanici-girisi [2018/08/03 11:46] (mevcut)
uzman6
Satır 36: Satır 36:
 ===== SMS Doğrulaması ile Kullanıcı Girişi Yapma İşlemleri ===== ===== SMS Doğrulaması ile Kullanıcı Girişi Yapma İşlemleri =====
  
-SMS doğrulamasının kullanılabilmesi için hesabınızda yeterli miktarda kontörün olması gerekmektedir. Kontör tanımlama işlemi hakkında yöneticinizden detaylı bilgi alabilirsiniz. SMS doğrulaması ile kullanıcı girişi yapmak için aşağıdaki adımları takip ediniz.+SMS doğrulamasının kullanılabilmesi için hesabınızda yeterli miktarda kontörün olması gerekmektedir. Kontör tanımlama işlemi hakkında yöneticinizden detaylı bilgi alabilirsiniz. SMS doğrulaması ile kullanıcı girişi yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.
  
   - Mesaj Merkezine erişmek için [[https://​mail.uzmanposta.com|mail.uzmanposta.com]] adresine giriş yapınız.   - Mesaj Merkezine erişmek için [[https://​mail.uzmanposta.com|mail.uzmanposta.com]] adresine giriş yapınız.
Satır 53: Satır 53:
 ✔ Tek kullanımlık PIN yöntemiyle kullanıcı girişi yapma işlemi, Google Authenticator ve Cep Telefonu doğrulaması ile kullanıcı girişi yapma işlemlerinde kurtarma anahtarı olarak çalışır. Yetkilendirme cihazları aktif konumdayken mobil cihazınıza erişemediğiniz durumlarda, yöneticinizden tek kullanımlık PIN alarak sisteme giriş yapmanıza yardımcı olur. ✔ Tek kullanımlık PIN yöntemiyle kullanıcı girişi yapma işlemi, Google Authenticator ve Cep Telefonu doğrulaması ile kullanıcı girişi yapma işlemlerinde kurtarma anahtarı olarak çalışır. Yetkilendirme cihazları aktif konumdayken mobil cihazınıza erişemediğiniz durumlarda, yöneticinizden tek kullanımlık PIN alarak sisteme giriş yapmanıza yardımcı olur.
  
-Tek kullanımlık PIN kullanarak kullanıcı girişi yapma işlemi için aşağıdaki adımları takip ediniz.+Tek kullanımlık PIN kullanarak kullanıcı girişi yapma işlemi için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.
   - Mesaj Merkezine erişmek için [[https://​mail.uzmanposta.com|mail.uzmanposta.com]] adresine giriş yapınız.   - Mesaj Merkezine erişmek için [[https://​mail.uzmanposta.com|mail.uzmanposta.com]] adresine giriş yapınız.
   - Kullanıcı girişi işleminde gerekli alanlar doldurulduktan sonra **Giriş** butonuna tıklayarak **Giriş Doğrulama** sayfasına geçiş yapınız.{{ :​mesaj-merkezi:​mm_giris_dogrulama.png?​nolink |}}   - Kullanıcı girişi işleminde gerekli alanlar doldurulduktan sonra **Giriş** butonuna tıklayarak **Giriş Doğrulama** sayfasına geçiş yapınız.{{ :​mesaj-merkezi:​mm_giris_dogrulama.png?​nolink |}}