Farklar

Bu sayfanın seçili sürümü ile mevcut sürümü arasındaki farkları gösterir.

Karşılaştırma görünümüne bağlantı

İki taraf da önceki sürüm Önceki sürüm
mesajmerkezi:karantina-yonetimi [2018/08/07 14:55]
uzman6
mesajmerkezi:karantina-yonetimi [2018/08/07 14:57] (mevcut)
uzman6
Satır 3: Satır 3:
 Karantina, tarafınıza gelen e-postaların istenmeyen (spam) veya virüslü içerik barındırması halinde gelen kutunuza gönderilmeyip harici olarak bekletildiği alandır. Karantina bölümünde e-postalarınız 7 gün tutulmaktadır. Bu süre içerisinde karantinanızdan çıkartmadığınız e-postalarınız otomatik olarak silinmektedir. Karantina, tarafınıza gelen e-postaların istenmeyen (spam) veya virüslü içerik barındırması halinde gelen kutunuza gönderilmeyip harici olarak bekletildiği alandır. Karantina bölümünde e-postalarınız 7 gün tutulmaktadır. Bu süre içerisinde karantinanızdan çıkartmadığınız e-postalarınız otomatik olarak silinmektedir.
  
-Karantinanızda yer alan e-postaları yalnızca Mesaj Merkezi üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Karantinanızda bekletilen e-postalar hakkında bildirim almak için karantina bildirimlerini aktif edebilirsiniz. Bu işlemi **Mesaj Merkezi > Ayarlar > Karantina Bildirimleri** yolunu izleyerek yapabilirsiniz. İşlem hakkında daha detaylı bilgi almak için [[mesajmerkezi:​ayarlar-sayfasi|buraya]] tıklayabilirsiniz.+Karantinanızda yer alan e-postaları yalnızca Mesaj Merkezi üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Karantinanızda bekletilen e-postalar hakkında bildirim almak için karantina bildirimlerini aktif etmeniz gerekmektedir. Bu işlemi **Mesaj Merkezi > Ayarlar > Karantina Bildirimleri** yolunu izleyerek yapabilirsiniz. İşlem hakkında daha detaylı bilgi almak için [[mesajmerkezi:​ayarlar-sayfasi|buraya]] tıklayabilirsiniz.
  
 Karantina listesinde e-postanın kim tarafından gönderildiği,​ konusu, hangi sebepten ötürü karantinada bekletildiği ve tarih bilgisi yer almaktadır. Karantina listesinde e-postanın kim tarafından gönderildiği,​ konusu, hangi sebepten ötürü karantinada bekletildiği ve tarih bilgisi yer almaktadır.