Farklar

Bu sayfanın seçili sürümü ile mevcut sürümü arasındaki farkları gösterir.

Karşılaştırma görünümüne bağlantı

İki taraf da önceki sürüm Önceki sürüm
mesajmerkezi:e-posta-sayfasi [2018/07/13 17:50]
uzman6 [Klasörleri Tanıyalım]
mesajmerkezi:e-posta-sayfasi [2018/08/06 10:03] (mevcut)
uzman6 [Yeni E-Posta Oluşturma]
Satır 78: Satır 78:
 → Birden fazla adres yazmak için ilgili alana (Kime, Kopya, Gizli Kopya, Cevap Adresi) e-posta adresini yazdıktan sonra boş bir alana tıklayınız,​ ardından bu işlemi tekrar ederek ekleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. → Birden fazla adres yazmak için ilgili alana (Kime, Kopya, Gizli Kopya, Cevap Adresi) e-posta adresini yazdıktan sonra boş bir alana tıklayınız,​ ardından bu işlemi tekrar ederek ekleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  
-→ Yazmış olduğunuz e-posta adresini güncellemek için; güncellemek istediğiniz adresin üzerine tıklayıp güncelleme işlemini ​gerçekleleştirebilirsiniz. İşlemi tamamlamak için ekranın boş bir alanına tıklayabilirsiniz.+→ Yazmış olduğunuz e-posta adresini güncellemek için; güncellemek istediğiniz adresin üzerine tıklayıp güncelleme işlemini ​gerçekleştirebilirsiniz. İşlemi tamamlamak için ekranın boş bir alanına tıklayabilirsiniz.
  
 <​html><​h3><​i class="​fa fa-play-circle"></​i>​ Video ile anlatım</​h3><​hr/></​html>​ <​html><​h3><​i class="​fa fa-play-circle"></​i>​ Video ile anlatım</​h3><​hr/></​html>​